KONST / Litografier / Färglitografi 13051183
nr 1305 1183
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 15/25, daterad 1977. Motivet: 36x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:44:17
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner